fbpx
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela: od 6:00 do 23:50
883 977 714, 602 698 938
Zadzwoń do nas
sqsiedlce@wp.pl
Wyślij wiadomość
ul. 3 maja 51A
Siedlce

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG,  INFORMACJA DLA KLIENTA

Prosimy zapoznać się z regulaminem pralni przed skorzystaniem z jej usług. Poniżej zostaną podane warunki świadczenia usług, które są częścią umowy o usługę prania.

1. W pomieszczeniu pralni zabrania się wprowadzania zwierząt, zażywania używek typu – wyroby tytoniowe, jak i papierosy elektroniczne oraz spożywania alkoholu i wyrobów alkoholowych.

2. Klient Speed Queen Pralni Samoobsługowej w Siedlcach dokonuje prania na własną odpowiedzialność, to znaczy – Klient sam, dozuje detergent, dobiera do prania temperaturę i wybiera program w pralce oraz w suszarce, jak i sam decyduje o stosowaniu systemu płatności i innych.

3. Klient sam ponosi szkody za samodzielne pranie – pralnia Speed Queen Siedlce nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia dokonane na praniu, poprzez błędne dostosowanie odczynników piorących do instrukcji producenta na metce, takich jak odklejanie się materiału od spodniej warstwy utrzymującej (typu fizelina), poduszki naramienne, uszkodzenia mechaniczne – suwaki, odczepienie się guzików. Pralnia nie odpowiada również za uszkodzenia spowodowane za słabym materiałem lub złą jakością elementów podlegających usłudze prania. Jeżeli odzież szybko ulega pofarbowaniu, a nikt nie mógł przewidzieć skutku wsadzenia tej części odzieży do prania lub suszenia i skutek okazał się niepowołany, pralnia nie ponosi winy za poniesione konsekwencje.

4. Pralnia Speed Queen Siedlce nie jest w stanie zagwarantować usunięcia plam z garderoby w całości, oraz nie jest odpowiedzialna w wypadku przebarwienia tkanin powstałych podczas prania i spowodowane w czasie, gdy Klient sam użytkował pralkę. Jest dopuszczalne, aby Klient dokładał do swojego prania środki dodatkowe typu odplamiacze oraz wybielacze.

5. W pralni Speed Queen w Siedlcach nie pozwala się, aby do prania dopuszczano odzież zwierzęcą oraz zwierzęce legowiska, obuwie, przedmioty związane z elementami metalowymi, mopów, również z elementami zakończonymi ostro, aby nie uszkodzić wyposażenia pralni.

6. Jeżeli przyczyna jest uzasadniona, personel pracujący w pralni Speed Queen ma prawo zabronić wykonania usługi.

7. Pralnia nie jest odpowiedzialna za zaginięcia lub możliwe uszkodzenia odzieży pranej i suszonej z winy Klienta, który to nie umiał dopilnować czasu prania tudzież suszenia, źle dopasował temperaturę albo źle wybrał program.

8. Po decyzji o wyborze programu, a następnie po wciśnięciu START – nie ma możliwości zmiany tego programu.

9. Gdy poprzedni Klient zapomni opróżnić po sobie urządzenia, kolejny ma możliwość opróżnienia urządzenia i skorzystania z niego samemu.

10. Kosze są własnością pralni i mogą być używane tylko  na terenie tegoż zakładu. Absolutnie nie wolno wynosić je poza teren pralni.

11. Za usługę, pobierana jest opłata z góry przez elektroniczny system płatności. O opłacie można dowiedzieć się z cennika pralni Speed Queen Siedlce.

12. Zapłacić za skorzystanie z urządzenia można w polskich złotych poprzez kartę płatniczą lub gotówkę.

13. W Pralni Speed Queen w Siedlcach opłatę za skorzystanie z usług, potwierdza faktura VAT lub Paragon.

14. Pralnia nie jest winna za szkody poniesione w razie pozostawienia rzeczy w lokalu

15. Po upływie określonego czasu, jakim jest 30 dni – rzeczy pozostawione na terenie lokalu zostaną likwidowane lub oddane na cele dobroczynne.

16. Klient samym przebywaniem w pralni Speed Queen, wyraża zgodę na rejestrowanie poprzez monitoring lokalu.

17. Klient korzystający z usług pralni potwierdza zapoznanie się z regulaminem.

SIEDLCE, 18.01.2019

SPEED QUEEN. WORLD NO.1 IN COMMERCIAL LAUNDRY

PRALNIA SAMOOBSŁUGOWA SIEDLCE

ul. 3 maja 51A

08-110 Siedlce
tel: 883 977 714, 602 698 938